• mec. Wierzbicki

$175,000.00 ZA ZŁAMANY PALEC


Często poszkodowani pracownicy nie decydują się walczyć o odszkodowanie w obawie, że ich sprawa będzie trwała kilka lat. Przedstawię Państwu historię klienta, któremu udało mi się uzyskać odszkodowanie w znacznie krótszym czasie. Wybór adwokata ma znaczenie, szczególnie jeżeli nie chcesz czekać latami na swoje odszkodowanie.

Młody pracownik uległ wypadkowi na budowie, kiedy kawałek deski spadł z wysokości zaledwie jednego metra na jego stopę. Okazało się, że w wyniku uderzenia, poszkodowany doznał złamania dużego palca, mimo że zgodnie z zaleceniem miał na sobie wzmacniane buty robocze. Poszkodowany długo zastanawiał się czy powinien dochodzić odszkodowania. Chciał jak najszybciej wrócić do pracy. Był przekonany, że palec szybko się zrośnie.

Należy jednak pamiętać, że pracodawcy bywają bezlitośni i nierzadko bezwzględnie pozbywają się poszkodowanego pracownika, widząc, że ten nie jest już tak efektywny jak dotychczas.

W tej sprawie udało się szybko ustalić pozwanych i W ZALEDWIE 4 MIESIĄCE ZMUSIĆ FIRMĘ UBEZPIECZENIOWĄ DO WYPŁATY POKAŹNEGO ODSZKODOWANIA W WYSOKOŚCI 150 TYSIĘCY DOLARÓW ZA ZŁAMANY PALEC.

Pracownik w pełni wyleczył się i wrócił do pracy po trzech miesiącach od wypadku, czyli jeszcze przed otrzymaniem czeku ugodowego.

DODATKOWO POSZKODOWANY UZYSKAŁ KOLEJNE 25 TYSIĘCY DOLARÓW Z UBEZPIECZENIA WORKERS’ COMPENSATION.

Tak, jest to możliwe. Niedawna decyzja Sądu Najwyższego Stanu Nowy Jork potwierdziła, że pracownicy mogą być uprawnieni do dodatkowego odszkodowania z ubezpieczenia Workers’ Compensation, nawet po zakończeniu sprawy cywilnej.

Jako adwokat wypadkowy prowadzę sprawy odszkodowawcze przeciwko pozwanym w sprawach cywilnych oraz reprezentuje klientów przed sądem Workers’ Compensation.

BEZPŁATA KONSULTACJA Z MECENASEM WIERZBICKIM POD NUMEREM 352-226-0982. Możesz również wysłać e-mail z zapytaniem na pw@wierzbickilaw.com. Więcej bezpłatnych materiałów informacyjnych możesz znaleźć na naszej stronie internetowej www.wierzbickilaw.com.

#polishattorneyNY #PolishAttorneyNewYork #POLISHLAWYERNY #POLISHACCIDENTATTORNEY

6 views0 comments

Recent Posts

See All
Every day matters, so don't wait and contact us now.
Get a free consultation 100% free of charge.
 
No fees guaranteed unless we win your case!
 
CALL: 929.375.0170 

POLISH ATTORNEY NEW YORK

  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
© Wierzbicki Law. All rights reserved  |  
* This is stated to be Attorney Advertising in compliance with NYS Ethical rules. This website is meant for general information and not legal advice. No attorney-client relationship exists by viewing this website or submitting an email. We cannot guarantee the privacy of any email on the web.